Počasí Thesprotia – kdy jet na Thesprotia?

Thesprotia je oblast v západní části Řecka, která se nachází na jihu Epiru. Je to oblast s nádhernou přírodou, která je obklopena horami a je domovem mnoha přírodních krás. Je to oblast s mnoha historickými památkami a kulturními památkami, které jsou oblíbené mezi turisty.

Počasí v Thesprotia

Thesprotia je oblast s mírným podnebím, které je charakterizováno teplými léty a mírnými zimami. Teploty se pohybují od 8°C do 25°C v závislosti na ročním období. Nejvyšší teploty jsou obvykle v červenci a srpnu, kdy teploty dosahují až 30°C. Nejnižší teploty jsou obvykle v lednu a únoru, kdy teploty klesají až na 8°C.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 8 12 17
Únor 8 13 18
Březen 9 15 20
Duben 10 17 22
Květen 12 19 25
Červen 14 21 27
Červenec 16 23 30
Srpen 16 23 30
Září 14 21 27
Říjen 12 19 25
Listopad 10 17 22
Prosinec 8 14 19

Kdy je nejlepší cestovat do Thesprotia?

Nejlepší čas na cestování do Thesprotia je od dubna do října. V těchto měsících je počasí nejstabilnější a teploty jsou příjemné. V těchto měsících je také nejvíce turistů, takže je to dobrý čas na to, abyste si užili všechny atrakce, které Thesprotia nabízí.

Proč cestovat do Thesprotia?

Thesprotia je oblast s nádhernou přírodou, která je obklopena horami a je domovem mnoha přírodních krás. Je to oblast s mnoha historickými památkami a kulturními památkami, které jsou oblíbené mezi turisty. Thesprotia je také domovem mnoha restaurací, barů a obchodů, které nabízejí turistům mnoho možností, jak si užít svou dovolenou.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Thesprotia?

Nejlevnější letenky do Thesprotia jsou obvykle k dispozici v zimních měsících, jako je leden a únor. V těchto měsících je méně turistů, takže letecké společnosti snižují ceny letenek. Také je možné najít levné letenky v období od dubna do října, kdy je více turistů.