Počasí Pula – kdy jet na Pula?

Pula je město v Chorvatsku, které se nachází na jihu Istrie. Je to jedno z nejstarších měst v Chorvatsku a je známé pro svou historii, kulturu a přírodní krásy. Město je obklopeno přírodními scenériemi a je obklopeno mořem. Je to ideální destinace pro dovolenou, kde si můžete užít slunce, pláže a historické památky.

Počasí v Puli

Pula má subtropické podnebí s teplými léty a mírnými zimami. Teploty se pohybují od prosince do února mezi 5 až 10 stupni Celsia a od června do září mezi 20 až 25 stupni Celsia. Nejvyšší teploty jsou v červenci a srpnu, kdy se teploty pohybují mezi 25 až 30 stupni Celsia.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 5 7 10
Únor 5 8 10
Březen 6 10 13
Duben 8 12 16
Květen 11 15 19
Červen 14 20 25
Červenec 17 25 30
Srpen 17 25 30
Září 14 20 25
Říjen 10 15 19
Listopad 7 11 14
Prosinec 5 8 10

Kdy je nejlepší cestovat do Puli?

Nejlepší čas na cestování do Puli je od června do září, kdy je nejteplejší počasí. V těchto měsících je také nejvíce turistů, takže je to dobrý čas na prozkoumání města a okolí. Pokud hledáte klidnější dovolenou, je nejlepší cestovat do Puli v dubnu, květnu nebo říjnu.

Proč cestovat do Puli?

Pula je ideální destinace pro dovolenou, kde si můžete užít slunce, pláže a historické památky. Město je obklopeno přírodními scenériemi a je obklopeno mořem. Můžete navštívit mnoho historických památek, jako je například amfiteátr, který je jedním z nejstarších a nejlépe zachovalých amfiteátrů v Evropě. Můžete také navštívit mnoho muzeí, galerií a parků. Kromě toho můžete vyrazit na výlet do okolních oblastí, jako je například národní park Brijuni.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Puli?

Nejlevnější letenky do Puli jsou obvykle k dispozici v zimních měsících, jako je leden, únor a březen. V těchto měsících je obvykle nejlevnější letenka do Puli. Letenky jsou také obvykle levnější v dubnu, květnu a říjnu. V těchto měsících je obvykle méně turistů, takže letenky jsou levnější.