Počasí Janov – kdy jet na Janova?

Janov je italské město na severu země, které se nachází na úpatí Alp. Je to druhé největší město v Itálii a jeho historie sahá až do starověku. Janov je známý pro svou architekturu, kulturu a přírodní krásy. Město je obklopeno mořem a jeho přístav je jedním z největších v Evropě.

Počasí v Janově

Janov je obklopen mořem, což znamená, že jeho počasí je velmi mírné. Teploty se pohybují od nízkých hodnot v zimě až po vysoké hodnoty v létě. Nejnižší teploty se pohybují kolem 5°C v lednu a nejvyšší teploty se pohybují kolem 25°C v červenci. Průměrné teploty se pohybují kolem 15°C.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 5 10 15
Únor 6 11 16
Březen 7 12 17
Duben 8 13 18
Květen 9 14 19
Červen 10 15 20
Červenec 11 16 25
Srpen 12 17 24
Září 13 18 23
Říjen 14 19 22
Listopad 15 20 21
Prosinec 5 10 15

Kdy je nejlepší cestovat do Janova?

Nejlepší čas na cestování do Janova je v období od dubna do září. Teploty jsou v této době příjemné a je tu mnoho příležitostí pro turisty. V létě je tu mnoho festivalů a kulturních akcí, které můžete navštívit. V zimě je Janov obklopen sněhem a je tu mnoho možností pro lyžování a snowboarding.

Proč cestovat do Janova?

Janov je skvělou destinací pro turisty, kteří hledají kombinaci historie, kultury a přírodní krásy. Město je plné historických památek, které stojí za to vidět. Janov je také domovem mnoha umělců a jeho ulicemi se prochází mnoho uměleckých galerií. Kromě toho je Janov obklopen mořem, což znamená, že je tu mnoho možností pro vodní sporty a plážové aktivity.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Janova?

Nejlevnější letenky do Janova se obvykle nacházejí v období od listopadu do března. V této době je méně turistů a ceny letenek jsou nižší. Pokud hledáte nejlevnější letenky, doporučujeme vám vyhledávat letenky s přestupem, protože ty jsou obvykle levnější než letenky bez přestupu.