Počasí Kaštela – kdy jet na Kaštela?

Kaštela je oblíbená turistická destinace v Chorvatsku. Nachází se na pobřeží Jaderského moře a je obklopená sedmi krásnými zátokami. Kaštela je známá svými krásnými plážemi, které jsou ideální pro relaxaci a opalování. Město je také domovem mnoha historických památek, jako jsou staré hradby, kostely a paláce.

Počasí v Kaštelu

Kaštela je oblíbená destinace pro turisty, kteří hledají slunečné počasí. Teploty se pohybují od dubna do října mezi 20-30°C. V zimních měsících se teploty pohybují mezi 10-15°C. Níže je tabulka s nejnižší, průměrnou a nejvyšší teplotou v jednotlivých měsících.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Duben 10 19 27
Květen 13 22 30
Červen 15 25 33
Červenec 17 27 35
Srpen 17 27 35
Září 14 24 32
Říjen 11 20 29

Kdy je nejlepší cestovat do Kaštela?

Nejlepší čas na cestování do Kaštela je od dubna do září. V těchto měsících je počasí nejteplejší a nejslunečnější. V těchto měsících je také nejvíce turistů, takže je to skvělý čas na to, abyste si užili všechny atrakce, které Kaštela nabízí.

Proč cestovat do Kaštela?

Kaštela je skvělá destinace pro všechny typy cestovatelů. Město je domovem mnoha historických památek, které stojí za to vidět. Kaštela je také domovem mnoha krásných pláží, které jsou ideální pro relaxaci a opalování. Kromě toho město nabízí mnoho možností pro vodní sporty, jako je potápění, šnorchlování a windsurfing. Kaštela je také domovem mnoha restaurací, barů a obchodů, takže je to skvělé místo pro nákupy a večerní zábavu.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Kaštela?

Nejlevnější letenky do Kaštela se obvykle nacházejí v období od listopadu do března. V těchto měsících je počasí chladnější, ale stále příjemné. V těchto měsících je také méně turistů, takže je to skvělý čas na to, abyste si užili všechny atrakce, které Kaštela nabízí, aniž byste se museli potýkat s davy turistů.