Počasí Pula Arena – kdy jet na Pula Arena?

Pula Arena je jednou z nejstarších a největších antických staveb v Chorvatsku. Nachází se v městě Puli na jihu Chorvatska. Byla postavena v 1. století př. n. l. a byla používána jako amfiteátr. Dnes je to oblíbené turistické místo, které je obklopeno obchody, restauracemi a kavárnami.

Počasí v Pule, Chorvatsko

Pula se nachází na jihu Chorvatska a má subtropické podnebí. Teploty se pohybují od chladných zimních dnů po teplé letní dny. Nejnižší teploty se pohybují kolem 0°C v zimě a nejvyšší teploty se pohybují kolem 30°C v létě. Průměrné teploty se pohybují kolem 15°C v zimě a 25°C v létě.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 0 10 20
Únor 2 12 22
Březen 4 14 24
Duben 6 16 26
Květen 8 18 28
Červen 10 20 30
Červenec 12 22 32
Srpen 12 22 32
Září 10 20 30
Říjen 8 18 28
Listopad 6 16 26
Prosinec 4 14 24

Kdy je nejlepší cestovat do Puly, Chorvatsko?

Nejlepší čas na cestování do Puly je v období od dubna do září. Teploty jsou v této době příjemné a je tu méně deště. V této době je také více slunečných dnů, což je ideální pro procházky po městě a prozkoumávání okolí. V této době je také více kulturních akcí a festivalů, které můžete navštívit.

Proč cestovat do Puly, Chorvatsko?

Pula je skvělou destinací pro dovolenou. Město je plné historických památek, jako je Pula Arena, která je jednou z nejstarších antických staveb v Chorvatsku. Město je také plné obchodů, restaurací a kaváren. Kromě toho je Pula obklopena krásnou přírodou, která je ideální pro procházky a výlety. Pula je také skvělou destinací pro milovníky pláží, protože je obklopena několika krásnými plážemi.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Puly, Chorvatsko?

Nejlevnější letenky do Puly jsou obvykle k dispozici v období od listopadu do března. V této době je méně turistů, takže ceny letenek jsou nižší. Pokud plánujete cestovat v jiném období, doporučujeme vám začít hledat letenky alespoň 3 měsíce předem, abyste mohli získat nejlepší ceny.