Nejlepší tapas bary v centru mesta Barcelona

Barcelona je město plné života, chutí a tradicí. Centrum města nabízí mnoho možností, jak si pochutnat na typických španělských tapas. Nejlepší tapas bary v barcelonském centru jsou odborníky považovány za ty nejlepší ve Španělsku. Následující článek vám pomůže najít ty nejlepší tapas bary ve středu města Barcelona.

Vychutnejte si tradiční španělské tapas

Tapas jsou neodmyslitelnou součástí španělské kultury. Jedná se o malé porce pokrmů, které se podávají k pití, obvykle k vínům, lahvovému piva nebo pálenkám. Na každém rohu Barcelona najdete nějaký bar, ve kterém si můžete vychutnat nejlepší tapas.

Pokud hledáte skutečný tradiční zážitek, pak se vydejte do tapas barů v centru města. Tyto bary nabízejí širokou škálu specialit, od jednoduchých plátků oliv a sýrů, až po složité a zvláštní pokrmy, jako je například pulpo a la gallega (krev a olivy). Vyberte si z místních specialit, jako je paella, tortilla de patatas a jamon serrano, nebo experimentujte se sladkými tapas, jako je churros con chocolate.

Zjistěte, co nabízejí centra města

Centra města Barcelona nabízí spoustu možností, kde si můžete užít tu nejlepší gastronomii v španělském stylu. Nejznámější je tapas, tradiční španělské jídlo, které se skládá z malých porcí, které se obvykle servírují s jedním nápojem. Tapas lze najít v různých formách, jako jsou sendviče, paella, bramborové pyré, chorizo ​​a mnoho dalšího. Centrum města Barcelona se také může pochlubit spoustou restaurací a barů, kde můžete ochutnat tapas za dobrou cenu. Některé z nejznámějších tapas barů v centru města jsou La Cova Fumada, El Xampanyet, El Quim de la Boqueria a Casa Paloma. Obě tyto místa nabízí více než jen tapas; jsou to také skvělá místa pro různorodé jídlo, víno a další typy španělského jídla. Tyto bary obvykle nabízejí širokou škálu španělského jídla a nápojů, které se vám budou líbit.

Objevte ty nejlepší tapas bary v Barcelona

Bar Celta je jeden z nejlepších tapas barů ve městě Barcelona. Nabízí široký výběr tradičních tapas, jako je masové kuličky, slaninové krevety nebo domácí paella. Atmosféra baru je více než vítána rodiny s malými dětmi a skupinami přátel. Mají také obrovskou terasu, kde můžete strávit hodiny, relaxovat a vychutnat si některé ze svých oblíbených tapas.

Nenechte si ujít Restaurante La Tertulia, který se nachází v centru města Barcelona. Je to nejoblíbenější restaurace pro místní obyvatele a nabízí ty nejlepší tapas v místě. Mají obrovský výběr tapas, včetně nudlových tapas, bacalao tapas, jablkového těsta a mnoha dalších. Kromě výběru tapas můžete také vyzkoušet některé z jejich tradičních španělských jídel. Restaurace La Tertulia je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet autentickou španělskou kuchyni.