Za sportem na Kypru – golf, tenis, potapění

Kyperské ostrovy představují ideální destinaci pro milovníky sportu. Kombinují naprosto kouzelnou přírodu a krásné pláže s moderními sportovními centry, které nabízí širokou škálu možností. Můžete si zde vybrat z různých druhů sportu, včetně golfu, tenisu a dokonce i potápění. V tomto článku se podíváme na ty nejpopulárnější sporty, které lze na Kypru provozovat.

Golf na Kypru – ideální destinace pro hráče

Golf na Kypru je ideální destinací pro nadšence i profesionály. Je tu mnoho oblíbených a krásných hřišť, které přitahují hráče z celého světa. Golfisté mohou navštívit některé z nejluxusnějších resortů na ostrově, například Aphrodite Hills, s přibližně 27 jamek v krásném zeleném prostředí. Na Kypru jsou k dispozici také různé golfové programy pro začátečníky i profesionály, kteří mohou dostat rady od profesionálních instruktorů. Kromě hřišť s výhledem na moře poskytuje Kypru hráčům golfu i nádherné přírodní scenérie, které jim poskytují velmi příjemnou hru. Golf na Kypru je skvělým způsobem, jak se cítit relaxovaně a odpočatě.

Kypru lze navštívit kdykoli v roce a je tu spousta atraktivních golfových možností. Kyperské golfové hřiště jsou mezi lepšími na světě a mnoho z nich se nachází na krásných místech, kde se hráč může cítit relaxovat až do konce dne. Na Kypru jsou také k dostání různé golfové balíčky, včetně toho, jak se dostat na hřiště, jaké oblečení byste si měli obléci, jaké míčky používat a jaké jsou nejlepší stanoviště. Kyperské golfové hřiště jsou jedinečná lokalita, která láká hráče z každého koutu světa.

Tenis na Kypru – možnosti pro všechny

Na Kypru se můžete setkat se špičkovými tenisovými trenéry, kteří mohou pomoci s váš výkon. Kromě toho jsou i školy tenisu, kde se můžete naučit základům hry, a také profesionální kurzy pro pokročilé hráče. Je také možné hrát tenis na místních klubech, kde vám mohou poskytnout potřebné náčiní a umožnit vám navštívit turnaje.

Je tu spousta turnajů, z nichž je možné vybírat – od amatérských až po profesionální. Díky široké škále tenisových kurzů se mohou hráči naučit všechny dovednosti potřebné k tomu, aby se stali úspěšnými. Navíc je tu i široká nabídka ubytovacích služeb, ve kterých si hráči mohou pronajmout tenisovou hřiště. Ať jste začátečník nebo profesionál, na Kypru můžete najít správný způsob, jak si užít tenis.

Potápění na Kypru – podmořský svět plný dobrodružství

Potápění na Kypru je nádherným zážitkem, který by nikdo neměl minout. Kyperské moře je jedním z nejčistších na světě a jeho vody jsou domovem pro širokou škálu ryb a dalších mořských živočichů. Potápěči mohou zažít zážitek blízkosti s mořským životem, který nelze jinde najít. Oblasti jako Akamas a Coral Bay nabízejí nezapomenutelné scenérie, vhodné pro začátečníky i zkušené potápěče. Některé z nejlepších potápěčských lokalit na Kypru zahrnují Blue Lagoon, Petra tou Romiou a Sharm El Naga.

Potápěči z celého světa sem přijíždějí za dobrodružstvím kvůli nádherným podmořským skalním útvarům a široké škále mořských živočichů. Kyperské moře je domovem velkému počtu ryb různých druhů, včetně žraloků, barakud, chobotnic a růžových želv. Kromě toho se místní potápěči setkají s delfíny, lososi a mnoha dalšími druhy. Potápěči budou také fascinováni dech beroucími obrazy korálových útesů a úžasným podmořským světlem. Je to zážitek, který se jen tak nezapomíná.