Počasí Vodice – kdy jet na Vodice?

Vodice je oblíbená turistická destinace v Chorvatsku. Nachází se na jihozápadním pobřeží Jaderského moře a je obklopeno krásnou přírodou. Město je známé pro své krásné pláže, které jsou ideální pro relaxaci a opalování. Vodice je také známé pro svou bohatou historii a kulturu.

Počasí v Vodicích

Vodice je oblíbenou turistickou destinací v Chorvatsku, která je obklopena krásnou přírodou. Počasí v této destinaci je typické pro středomořskou oblast. Teploty se pohybují od 10°C v zimě až po 30°C v létě. Níže je uvedena tabulka s nejnižší, průměrnou a nejvyšší teplotou v jednotlivých měsících.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 5 10 15
Únor 6 11 16
Březen 7 13 18
Duben 9 15 20
Květen 11 18 23
Červen 13 21 26
Červenec 15 24 30
Srpen 15 24 30
Září 13 21 27
Říjen 10 17 23
Listopad 7 13 19
Prosinec 5 11 17

Kdy je nejlepší cestovat do Vodic?

Nejlepší čas na cestování do Vodic je v období od dubna do září. Teploty jsou v této době vyšší a počasí je příjemné. V této době je také více slunečných dní, což je ideální pro opalování a relaxaci na pláži. Vodice jsou také oblíbenou destinací pro vodní sporty, jako je windsurfing, kitesurfing a plachtění.

Proč cestovat do Vodic?

Vodice jsou oblíbenou turistickou destinací v Chorvatsku, která je obklopena krásnou přírodou. Město je známé pro své krásné pláže, které jsou ideální pro relaxaci a opalování. Vodice jsou také známé pro svou bohatou historii a kulturu. Město je také domovem mnoha restaurací, barů a obchodů. Vodice jsou také oblíbenou destinací pro vodní sporty, jako je windsurfing, kitesurfing a plachtění.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Vodic?

Nejlevnější letenky do Vodic jsou obvykle k dispozici v období od listopadu do března. V této době je počasí chladnější, ale stále příjemné. V této době je také méně turistů, což znamená, že je možné najít levnější ubytování a letenky. Pokud hledáte levné letenky do Vodic, doporučujeme vám vyhledat nabídky online a porovnat ceny.