Počasí Premantura – kdy jet na Premantura?

Premantura je malé městečko v Chorvatsku, které se nachází na jihu Istrie. Je obklopeno přírodními krásami a je oblíbenou destinací pro turisty. Městečko je obklopeno písečnými plážemi a je obklopeno nádhernou přírodou. Je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek.

Počasí v Premantura

Premantura je obklopeno přírodou a má příjemné počasí. Teploty se pohybují od nejnižších teplot v lednu a únoru, kdy se pohybují kolem 8°C, až po nejvyšší teploty v červenci a srpnu, kdy se pohybují kolem 25°C. Průměrné teploty se pohybují kolem 15°C.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 8 12 17
Únor 8 13 18
Březen 9 14 19
Duben 10 15 20
Květen 11 17 22
Červen 13 19 25
Červenec 15 21 27
Srpen 15 21 25
Září 13 19 23
Říjen 11 17 21
Listopad 9 14 19
Prosinec 8 13 18

Kdy je nejlepší cestovat do Premantura?

Nejlepší čas na cestování do Premantura je v období od dubna do září. Teploty jsou v této době příjemné a je tu mnoho aktivit, které si můžete užít. V této době je také více slunečných dní, takže je to ideální čas na plážové aktivity.

Proč cestovat do Premantura?

Premantura je skvělou destinací pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Je obklopeno přírodou a je plné písečných pláží, které jsou ideální pro relaxaci. Můžete si užít aktivity jako je potápění, šnorchlování, jízda na kajaku nebo procházky po pláži. Je to také skvělé místo pro milovníky přírody, protože je obklopeno nádhernou přírodou.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Premantura?

Nejlevnější letenky do Premantura se obvykle nacházejí v období od listopadu do března. V této době je méně turistů, takže ceny letenek jsou nižší. Také je třeba vzít v úvahu sezónní ceny, které se mohou lišit v závislosti na období. Nejlepší je porovnat ceny letenek z různých zdrojů, abyste získali nejlepší možnou cenu.