Počasí Padua – kdy jet na Padua?

Padua je město v severní Itálii, které se nachází mezi Benátkami a Veronou. Je to starobylé město, které bylo založeno v roce 1183 př. n. l. a je známé pro svou bohatou historii a kulturu. Město je domovem mnoha univerzit a je oblíbenou turistickou destinací.

Počasí v Paduě

Padua je obklopena horami, což znamená, že má mírné podnebí. Teploty se pohybují od chladných zimních dnů po teplé letní dny. Níže je uvedena tabulka s nejnižší, průměrnou a nejvyšší teplotou v jednotlivých měsících.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 2 7 12
Únor 3 8 13
Březen 5 10 15
Duben 7 13 18
Květen 10 17 22
Červen 13 20 25
Červenec 15 23 28
Srpen 15 23 28
Září 12 20 25
Říjen 8 15 20
Listopad 5 10 15
Prosinec 3 7 12

Kdy je nejlepší cestovat do Paduy?

Nejlepší čas na cestování do Paduy je od dubna do září. Teploty jsou v těchto měsících příjemné a je tu mnoho slunečných dní. V těchto měsících je také mnoho kulturních akcí a festivalů, které můžete navštívit.

Proč cestovat do Paduy?

Padua je skvělou destinací pro všechny milovníky historie a kultury. Město je domovem mnoha univerzit, které jsou známé po celém světě. Kromě toho je tu mnoho památek, které stojí za návštěvu, jako je například katedrála sv. Antonína, kostel sv. Justina a mnoho dalších. Kromě toho je tu také mnoho restaurací, obchodů a dalších zajímavých míst.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Paduy?

Nejlevnější letenky do Paduy se obvykle nacházejí v období od listopadu do března. V těchto měsících je obvykle nejlevnější letenky do Paduy. Pokud hledáte nejlevnější letenky, doporučujeme vám porovnat ceny různých leteckých společností a vybrat si tu nejvýhodnější.