Počasí Koh Lipe – kdy jet na Koh Lipe?

Koh Lipe je malý ostrov v Thajsku, který se nachází v Andamanském moři. Je to oblíbená turistická destinace, která je obklopena bílými plážemi a křišťálově čistou vodou. Ostrov je obklopen korálovými útesy a je oblíbeným místem pro potápění a šnorchlování.

Počasí v Koh Lipe

Koh Lipe je oblíbenou destinací pro turisty, kteří hledají tropické počasí. Teploty se pohybují mezi 25 až 35 stupni Celsia po celý rok. Nejvyšší teploty jsou v období od dubna do června a nejnižší teploty jsou v období od listopadu do února.

Měsíc Nejnižší teplota (°C) Průměrná teplota (°C) Nejvyšší teplota (°C)
Leden 25 28 31
Únor 25 28 31
Březen 26 29 32
Duben 27 30 33
Květen 27 31 34
Červen 27 31 35
Červenec 27 31 35
Srpen 27 31 35
Září 27 30 34
Říjen 26 29 32
Listopad 25 28 31
Prosinec 25 28 31

Kdy je nejlepší cestovat do Koh Lipe?

Nejlepší čas na cestování do Koh Lipe je od dubna do června, kdy je nejteplejší počasí. V tomto období je také nejvíce turistů, takže je třeba rezervovat ubytování a letenky dopředu. Od července do září je období dešťů, takže je lepší se vyhnout tomuto období. Od října do března je období sucha, takže je to nejlepší čas na cestování do Koh Lipe.

Proč cestovat do Koh Lipe?

Koh Lipe je skvělou destinací pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Ostrov je obklopen krásnými plážemi a křišťálově čistou vodou, takže je to ideální místo pro potápění a šnorchlování. Ostrov je také domovem mnoha druhů ptáků a zvířat, takže je to skvělé místo pro fotografy. Koh Lipe je také domovem mnoha restaurací a barů, takže je to skvělé místo pro ty, kteří hledají dobré jídlo a zábavu.

Kdy jsou nejlevnější letenky do Koh Lipe?

Nejlevnější letenky do Koh Lipe jsou obvykle k dispozici v období od listopadu do února. V tomto období je také nejnižší počet turistů, takže je to skvělý čas na cestování. Letenky jsou obvykle dražší v období od dubna do června, kdy je nejvíce turistů. Je také možné najít levné letenky v období od října do března, kdy je období sucha.