Pláže v Španělsku: Costa del Sol, Ibiza atd

Španělsko je zemí plnou slunce, tradice a krásných pláží. Zažít pravé španělské pořádky můžete právě na některé z jeho pláží, které jsou mezi turisty velmi oblíbené. Pokud vás láká plážová dovolená, můžete zvolit z řady míst, jako je Costa del Sol, Ibiza, Mallorca, Costa Brava nebo Costa Blanca. Každá z těchto lokalit nabízí něco navíc a ještě pořád je mnoho dalších pláží, které stojí za to navštívit.

Costa del Sol – Sluncem zalitá křišťálově čistá pláž

Costa del Sol je oblast Spojených provincii Španělska ležící na jižním pobřeží, která je oblíbená pro svou křišťálově čistou pláž. Je to ideální destinace pro všechny, kteří touží po relaxaci, sluncem zalité pláži a nádherné scenérii. Costa del Sol je obklopena krásnými kopci a sluncem zalitými bílými písečnými plážemi. Pláže jsou tu vyhledávané kvůli jejich čistotě, nádherným, křišťálově čistým mořem a přátelským místním obyvatelům. Navíc jsou tu také restaurace, obchody a bary, takže si můžete vychutnat příjemnou atmosféru. Stovky let trvalého rybářství tu zanechaly bohatou kuchyni, takže si můžete vychutnat fantastickou kuchyni. Costa del Sol je skvělou volbou pro výlet s rodinou, nebo pro romantickou dovolenou.

Ibiza – Zábava až do brzkých ranních hodin

Ibiza je nejznámější španělskou destinací na strávení dovolené. Je to krásný ostrov, kde můžete trávit čas ve slunečných plážích a poznávat zajímavou historii. Ibiza je také velmi známá pro svou nekonečnou zábavu až do brzkých ranních hodin. Oblíbenou činností je například noční život v klubech Ibiza, kde se vyměňují neuvěřitelné sety DJů, kteří učiní večer nezapomenutelným. Jezte večeři s výhledem na moře a pak se těšte na odpolední plážový tanec s přáteli. Ibiza je také domovem mnoha různých hudebních festivalů, které každoročně pořádá. Některé z nich jsou mezinárodní a jsou oblíbenou atrakcí pro turisty. Na Ibize najdete mnoho ubytovacích možností, takže se zde můžete ubytovat a dokonale si užívat živou hudbu a noční zábavu.