Kde najít nejkrásnější pláže na Zakynthu

Zakynthos je řecký ostrov, který se nachází v Jónském moři a má slavné pláže s neuvěřitelnou přírodou. Je známý pro své krásné vodní zážitky a řadu atrakcí. Pokud hledáte nejkrásnější pláže na Zakynthu, doporučujeme vám navštívit následující místa. Zde můžete najít místa s bílým pískem, úchvatnými skalami a tyrkysovou vodou, která poskytuje nádherné pohledy.

Pláž Navagio: Místo s bílým pískem a skalami

Navagio je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Zakynthos. Je to písečná pláž s bílým pískem, na které upoutává pozornost skála vytvořená pozůstatky lodi, která se tu v roce 1982 ztroskotala. Přístup k pláži je možný pouze lodí, což jen prohlubuje její tajemnou atmosféru. Výhled na skálu s oceánem a bílým pískem v pozadí je fascinující. Během dne se můžete setkat s plavci a šnorchláři, kteří hledají bohatou živočišnou říši na dně. Noc tu příjemně utíká s pohledem na nádhernou zářící oblohu. Pláž Navagio je dokonalé místo pro ty, kteří hledají klid a romantiku.

Banana Beach: Krášlovná tyrkysová oblast

Banana Beach se nachází na Zakynthu a je to krásná tyrkysová oblast. Nachází se v blízkosti starobylého města Volimes, v nitru severozápadního pobřeží ostrova. Už od samotného prvního pohledu je pro mnoho návštěvníků ohromující, když zde spatří krásnou tyrkysovou vodu a bílé břehy. Na Banana beach je krásný prostor, kde si můžete užít slunečné dny a větrné večery. Můžete tam provozovat různé vodní sporty jako šnorchlování, potápění nebo plachtění. Pláž je také ideálním místem k relaxaci, procházkám po pláži a pozorování úžasného výhledu na moře. Banana Beach nabízí skvělé prostředí pro ty, kteří hledají odpočinek a relaxaci. Mořské břehy jsou ideálním místem pro procházky po pláži a posedávání na slunečních terasách, kde si můžete vychutnat krásný západ slunce. Na konci dne budete mít jen ty nejlepší vzpomínky na Banana Beach na Zakynthu.

Gerakas Beach: Rozlehlé pláže s nádhernými vodními sporty

Gerakas Beach na ostrově Zakynthos je jednou z nejromantičtějších pláží v Řecku. Pláž je obklopena borovicemi, planými květinami a skalnatými útesy, což dodává místu jedinečnou krásu. Rozlehlá pláž s mírným přílivem a odlivem je ideálním místem pro milovníky vodních sportů. Je možné se tu věnovat vodním lyžování, šnorchlování, potápění, vodnímu turistice a surfingu. Kromě toho mohou návštěvníci objevovat krásné pobřežní stezky, které vedou mezi plážemi a do horských oblastí. Na pláži najdete také řadu obchůdků s občerstvením a vybavením pro vodní sporty. To vše společně s nádhernými výhledy a příjemným prostředím dělá z Gerakas Beach skvělou destinací pro rodinnou dovolenou.