Kanárské ostrovy – ráj pro milovníky plavání i surfování

Kanárské ostrovy se nacházejí v jižní části Atlantského oceánu a jsou známé pro své nádherné pláže a vyhlášené surfování. Jsou oblíbeným místem pro všechny, kdo milují moře a relaxaci u pláže. Nejenže mohou návštěvníci užívat nádhernou scenérii, ale mohou také prožít skvělé dobrodružství plaváním a surfováním. Mohou se také ponořit do zábavného nočního života Kanárských ostrovů.

Pláže a surfování na Kanárských ostrovech

Kanárské ostrovy jsou vyhlášené pro svoje báječné pláže. Nacházejí se na nich krásné zlaté pláže s jemným bílým pískem a tyrkysově průzračnou vodou. Pobřeží je obklopeno skalami a křovinami, které dodávají této lokalitě specifickou atmosféru. Surfování je na Kanárských ostrovech velmi populární. Nádherné vlny, krásné pláže a čistá voda jsou skvělým místem pro surfování pro začátečníky i pokročilé. Některé ze zdejších surfařských škol nabízejí lekce pro začátečníky a také pro ty, kteří chtějí zdokonalit své surfování. Navíc na Kanárských ostrovech existuje velké množství surfovacích vybavení, které je k dispozici pro rentu. Tímto mají milovníci surfování možnost vyzkoušet si různé druhy boardů a vybavení předtím, než si nějaké vybavení koupí.

Noční život Kanárských ostrovů

Noční život Kanárských ostrovů je proslulý po celém světě. Je to místo, kde se lidé mohou setkávat a bavit se. Na plážích lze pozorovat tisíce lidí z celého světa, kteří vychutnávají noční atmosféru. Nejlepším místem pro noční život je La Palma, kde se lidé mohou bavit celou noc na plážích, v klubech a na plážových bazénech. Některé z nejlepších zábavných míst jsou Playa de Las Americas a Playa del Ingles, kde najdete nespočet barů, restaurací a klubů pro různé věkové kategorie. Na ostrově Gran Canaria je také mnoho klubů, včetně oblíbeného klubu Yumbo Centrum. Na Tenerife je výběr klubů a barů obrovský, od nočních klubů až po restaurace s živou hudbou a španělskou kuchyní. Kromě všech těchto oblíbených nočních destinací jsou tu také místa pro ty, kteří chtějí klidnou noc. Jednou z takových destinací je Playa de Los Gigantes, kde lze najít rušné bary a restaurace s výhledem na oceán.